World of Warcraft: Mists of Pandaria

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • alpex
    Junior Member
    • Jul 2010
    • 11

    World of Warcraft: Mists of Pandaria

    Intr-un final s-a adeverit trademark-ul cumparat acu' vreo cateva luni. Urmatorul expansion e Mists of Pandaria. Noutati:

    -pandaren noua rasa
    -monk noua clasa
    -nou continent Pandaria
    -challenge mode la dungeons
    -talent sistem
    -lvl 90
    -pve scenarios
    -pet battle system

    In alta ordine de idei cei care iau pachetul de subscribtie de wow pentru 1 an, vor primi Diablo 3 gratuit si access la beta, garantat si Tyrael mount.
    Sign Up for the World of Warcraft Annual Pass and Get Diablo III Free - World of Warcraft
  • microfire
    Junior Member
    • Jan 2011
    • 18

    #2
    Originally posted by alpex
    Intr-un final s-a adeverit trademark-ul cumparat acu' vreo cateva luni. Urmatorul expansion e Mists of Pandaria. Noutati:

    -pandaren noua rasa
    -monk noua clasa
    -nou continent Pandaria
    -challenge mode la dungeons
    -talent sistem
    -lvl 90
    -pve scenarios
    -pet battle system

    In alta ordine de idei cei care iau pachetul de subscribtie de wow pentru 1 an, vor primi Diablo 3 gratuit si access la beta, garantat si Tyrael mount.
    Nu stiu, restul nu mi se par asa exagerati precum panda... Poate doar goblinii ca rasa playable mi s-a parut iar trasa de par. Plangea hoarda dupa goblini... Dar restul nu mi s-au parut exagerari.
    Ideea in sine a expansionului mi se pare idioata. Dupa Arthas, devenit DK pe coperta WotLK, dragonii care ne amenintau mica lume in Cataclysm, acum... Panda!
    Tin minte senzatia pe care am avut-o prima oara cand am jucat, incepusem cu un belf si cel mai mult mi-a placut atmosfera, destul de subra, din Ghostlands. Cand imi faceam trainurile sau foloseam AH sau banca, ma duceam in UC, nu in Orgrimar. Imi placea tot din acelasi motiv, atmosfera mai dark. Acum probabil ca cel mai "dark" o sa fie multe glume cu "sad panda".

    Cam asta am facut in Cataclysm. De fapt mi-am facut caracter nou, am schimbat serverul, m-am dat mai mult pe PvP, m-am gandit ca m-o mai apuca cheful, dar n-a fost sa fie.

    Na, alegerea de a juca sau nu eu o fac, consider doar ca imi pot spune parerea. Nu am nimic impotriva Blizzard, abia astept sa apara Diablo 3, doar mi se pare ca WoW nu o sa o mai tina mult in ritmul asta.

    Chestia care mi-ar placea ar fi sa se faca servere intregi pe care sa joci un anumit expansion. Merge si acum sa opresti experienta, insa foarte slabe sanse sa gasesti oameni blocati la lvl 60 sau 70... Raid-urile mi s-au parut mult mai reusite in TBC si WotLK. Vanilla n-am apucat...
    - O celebritate este o persoana care munceste din greu toata viata pentru a ajunge cunoscuta, iar apoi poarta ochelari inchisi pentru a nu fi recunoscuta

    Comment

    Working...