Super Bingo Metropolis pe bune sau nu ?

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • loop
    Junior Member
    • Aug 2010
    • 12

    Super Bingo Metropolis pe bune sau nu ?

    A castigat cineva la Super Bingo Metropolis??

    Salutare,tot se vorbeste pe la tv,pe internet de concursul asta "Super Bingo Metropolis",cum ca ar fii sute de mii de castigatori! Eu am cumparat aproape de fiecare data bilete,insa niciodata nu am castigat nimic! Cunosc cateva persoane care au castigat premii mici ( 50,100 lei ) insa nu am vazut sau auzit pe cineva sa fii castigat sute de milioane,miliarde! Voi ce parere aveti? E pe bune,sau e vrajeala cum se face mai peste tot in Romania ( mai ales pe timp de criza.. )
  • CiPrI82
    Junior Member
    • Jul 2010
    • 12

    #2
    eu unul nu stiu pe nimeni sa fi castigat vreodata ceva la ei, doar ce s-a vazut la tv , mi se pare cam ciudat ca toti au serii intregi sau zeci de bilete cumparate, eu unul nu mi-as permite sa cumpar atatea

    Comment

    • edyy
      Asgard Founder
      • Aug 2010
      • 352

      #3
      Eu am jucat acum ceva timp cand era pe la inceputuri dar de atunci nu am mai luat deloc , am inceput sa vad anumite treburi care eu unul le consideram dubioase asa ca am incetat sa mai cumpar bilete si nici nu am auzit pe cineva sa zica ca a castigat ceva , ba da mint un prieten de-al meu a castigat 1 mil la treaba cu bingo a avut linie sau ceva de genul asta, atat

      Oricum eu cred ca este o mare farsa Bingo Metropolis asta
      Ea era frumoasa ca umbra unui gamd ... Intre ape numai ea era pamant ...

      Comment

      • powersell
        Junior Member
        • Oct 2010
        • 6

        #4
        eu chiar cred ca e pacaleala deja a inceput sa se stinga usor usor , mariri peste mariri de preturi , culori de bilete peste alte culori si se vand toate odata , eu cred ca incearca sa stranga cat mai multi bani pana sa dispara iarasi ca si in anii trecuti

        Comment

        • nana
          Penguins
          • Jul 2010
          • 55

          #5
          Pe la mine prin oras se aude ca ar fi castigat cineva 400 de mil ( un prieten are un prieten care are un prieten care la randul lui are un prieten care a castigat ). Datorita gradului de rudenie prea indepartat, daca ma pot exprima asa , nu prea cred a fi foarte adevarata informatia. Pentru mine ramane in continuare o pacaleala, cel putin legat de sumele mari , ca la cele de 100 de lei cred ca sunt pe reale.

          Comment

          • ALiK
            Junior Member
            • Jul 2010
            • 7

            #6
            dupa parerea mea este o porcarie, si ca in anii trecuti au inceput sa dea in diverse, o sa se inchida cat de curand ca si pana acum.

            Comment

            • dan100
              Junior Member
              • Jul 2011
              • 1

              #7
              Joaca Bingo Online

              Un joc foarte popular in ultima vreme ,unele situri va lasa sa jucati bingo cu bonusuri gratuit.

              Jocul de bingo online poate fi jucat la orice ora din zi si din noapte.

              Jocul de bingo este un mod bun de a te distra alaturi de prieteni din intreaga lume si trebuie privit ca un mijloc de relaxare prin divertismentul pe care il ofera.
              Poker ca la aparat

              Comment

              • DriveR
                Junior Member
                • Aug 2010
                • 9

                #8
                Mai este superbingo ??? cred ca s-a terminat, oricum porcarie dupa parerea mea

                Comment

                • bronz
                  Junior Member
                  • Aug 2010
                  • 11

                  #9
                  inca mai este jocul dar l-au mutat dupa masa ca tine foarte mult si cred ca era mai importanta audienta de seara decat cea de pe zi. Din cate imi amintesc si cu versiunile precedente tot asa sa0a intamplat, intai erau puse seara apoi mutate pe zi si incet dispareau. Deci concluzi nu cred ca mai tine mult timp nici de data asta

                  Comment

                  Working...