Alegeri primarie craiova 2010

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • chroma
    Junior Member
    • Aug 2010
    • 9

    Alegeri primarie craiova 2010

    Ei, se pare ca Dl. Solomon nu va scapa de puscarie, si in cazul acesta ne vom gandi, ca vom avea DIN NOU, alegeri pentru Primaria Craiova ...
    Stand la cafea dimineata, si gandindu-ma la aceasta treaba si la viitorul Craiovei ... m-am gandit sa fac un sondaj printre utilizatorii forumului ... despre viitorii candidati ... (presupusi de mine) ...
    Cine are placerea sa voteze si sa aduca argumente despre aceea ce voteaza e ok ...

    Se pare ca aceasta chestie e iminenta, tinand cont ca dl.Solomon, parerea mea o sa fie condamnat....
  • kowalski
    The Penguins founder
    • Aug 2010
    • 24

    #2
    ma se pare ca a cam iesit de pe unde era asa ca alegerile se pare ca mai au de asteptat :P
    The PenguinS Leader

    Comment

    • edyy
      Asgard Founder
      • Aug 2010
      • 352

      #3
      A iesit sau ce naiba a facut ca nu am mai urmarit pe la tvc e s-a intamplat cu els, si inca se vorbeste ca ar mai putea trage ceva sfori sa mai intre la primarie, dar din cate stiu eu legal nu se mai poate, dar poate vedem iar mitinguri cu Solomon Primar, ramane de vazut
      Ea era frumoasa ca umbra unui gamd ... Intre ape numai ea era pamant ...

      Comment

      • nana
        Penguins
        • Jul 2010
        • 55

        #4
        pana nu se hotaraste la proces daca este sau nu vinovat de vreuna din acuzatiile care i-au fost aduse nu poate sa faca nimic, odata ce se hotaraste si scapa nevatamat ca sa zic asa poate sa candideze la primarie, daca iese vinovat pa pa primarie :P
        cel putin asa stiu eu ca functioneaza legea cat de cat in tara asta

        Comment

        Working...