Recomandari jocuri

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • powersell
    Junior Member
    • Oct 2010
    • 6

    Recomandari jocuri

    Salut! Am si eu 2 rugaminti referitoare la jocuri. Pentru mine as vrea si eu niste titluri noi de jocuri captivante, frumoase, care te fac sa joci cat mai mult in sensul de a te retine in joc datorita suspansului, etc.
    Tin sa precizez ca am jucat Mass Effect 2, Metro 2033, Starcraft II, Bioshock 1-2, NFSuri - astea sunt ultimele pe care mi le amintesc si mi-au placut mult, mai ales Mass Effect 2. Nu prea le am cu jocurile dar din cand in cand imi place sa-mi pierd vremea cu ele. Cred ca un FPS as juca mai degraba si de preferat mai nou (pentru grafica) dar nu numai.

    In al2lea rand as vrea pentru altcineva, pe un laptop cu placa video integrata Intel (asadar performanta foarte slaba) cateva jocuri mai simplute ce nu necesita prea multa dexteritate, prea multe batai/sange/impuscaturi etc.
  • nana
    Penguins
    • Jul 2010
    • 55

    #2
    eu unul joc momentan f1/2011, football manager, pro cycle 2010 , toate sunt frumoase si te tin captiv daca esti adeptul lor sau al genului de sport

    Comment

    • krys
      Junior Member
      • Oct 2010
      • 17

      #3
      mafia II ai incercat ? este super fain si tot apar dlc uri la el, deci ai cu ce sa iti ocupi timpul cat de cat

      Comment

      • cristineliss
        Junior Member
        • Sep 2011
        • 5

        #4
        Eu joc World of Warcraft si Second Life <3.
        Sunt pasionata de jocuri pe calculator si de muzica, folosesc un program de facut muzica pentru a creea piese.

        Comment

        • alpex
          Junior Member
          • Jul 2010
          • 11

          #5
          cu procesor AMD phenom II x2 3.3ghz / phenom II x4 3.3 ghz
          ram ddr3 2GB 1600
          placa video : nvidia geforce 7300 se/7200gs

          Comment

          • edyy
            Asgard Founder
            • Aug 2010
            • 352

            #6
            old configuration, needs an update
            Ea era frumoasa ca umbra unui gamd ... Intre ape numai ea era pamant ...

            Comment

            Working...