Recomandari jocuri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • games-area
    Administrator
    • Jul 2010
    • 605

    Recomandari jocuri

    Plictiseala mare. Vrei sa te joci ceva mai calumea , dar nu iti permite sistemul , iar cum nu prea mai ai fonduri pentru ca ai mers in fel si fel de excursii ... you are out of $

    Ce jocuri te poti juca , vreti niste recomandari de jocuri care merita jucate ... postati voi sau daca va lipseste inspiratia urmariti ce va recomanda ceilalti.
    Echipa Games-Area
  • games-area
    Administrator
    • Jul 2010
    • 605

    #2
    Sa incep tot eu cu cateva joculete

    FEAR 2
    Fallout 3
    Bioshock
    Assassin's Creed
    Bioshock 2
    Metro 2033

    sau vechiul Hard Truck
    Echipa Games-Area

    Comment

    • nana
      Penguins
      • Jul 2010
      • 55

      #3
      Ce jocuri mai stiti in afara de nfs (in afara de hot pursuit ca nu imi merge), gta si true crime in kre tu sa joci pe politistul,sa faci urmariri,sa prinzi infractori si chestii de genu asta.
      My PC : Intel DualCore 2.4Ghz
      Memory 4Gb
      Hard Disk 500Gb
      Video 888Mb Nvidia GeForce 7100/Nvidia nForce 630i (ON BOARD)

      Comment

      • lorette
        Junior Member
        • Aug 2010
        • 12

        #4
        Salut, ce jocuri se pot juca pe un PC cu urmatoarele specificatii:

        DualCore E5200 2.5 Ghz
        2x2 Gb RAM 800Mhz Kingmax
        Video integrat: GMA 4500 cu PixelShader 4 si suporta openGL 2.0, DX 10.
        HDD WD Blue 320Gb Sata2
        Win 7 professional 64Bit

        Vreau sa stiu ce jocuri pot juca in rezolutia maxima de 1024x768 cu detalii la mediu sau la maxim, sa se miste ok sa nu-mi ramana mouse-ul in urma sau sa se miste in reluare.
        Precizez ca nu sunt un gamer (joc un joc si nu pe tot, odata la 1 an ceva de gen) si as vrea sa ma apuc de ceva. Dati-mi cateva idei va rog. Nu am preferinte anume, ceva sa pierd timpul (EXCLUS FIFA sau orice cu FOTBAL)

        Multam

        Comment

        • edyy
          Asgard Founder
          • Aug 2010
          • 352

          #5
          Pai cu placa video integrata nu prea ai ce juca, eventual ceva jocuri mai vechi.
          Poti incerca Mafia, GTA San Andreas, SWAT, Prince of Persia (in afara de ultimul), Counter Strike
          Ea era frumoasa ca umbra unui gamd ... Intre ape numai ea era pamant ...

          Comment

          • alpex
            Junior Member
            • Jul 2010
            • 11

            #6
            Vreau si eu un joc aparut dupa 2006 (vreau sa aiba grafica acceptabila) cu un story calumea. Sa nu fie Asassin's Creed, Half-Life 2,Company of Heroes, Mafia II, The Witcher 2 sau vreun COD.
            Si mai vreau un joc cu Mafie inafara de Mafia I sau II. Le-am jucat pe ambele si pot sa zic ca dupa Warcraft 3 sunt cele mai bune 2 jocuri care le-am jucat.Sa aiba grafica acceptabila si un story bun.
            Stiu ca cer cam multe dar imi incerc norocu' )

            Comment

            • Dan
              Junior Member
              • Jun 2011
              • 10

              #7
              orice versiune de tycoon pe mine ma multumeste cand sunt plictisit railroad tycoon deluxe sau un rollercoaster tycoon oricare e binevenita in momentele de indecizie

              Comment

              Working...