Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aparat foto digital Olympus T-100, Argintiu

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• [Vand] Aparat foto digital Olympus T-100, Argintiu

L-am primit cadou aparatul, ideea este ca mai am inca un aparat si nu am ce face cu doua, este intact in cutia lui cu toate accesoriile, are si garantie.

Zoom optic precis 3x (36-108mm*) intr-un corp compact, pentru a surprinde scene formidabile prin intermediul portretelor uimitoare
    Stabilizare Digitala a Imaginii pentru mai putine neclaritati
    12 Megapixeli pentru a tipari, daca doriti, fotografii de mari dimensiuni
    Cea mai simpla cale catre imagini perfecte - Mod Auto Inteligent ce detecteaza cele cinci scene cel mai des folosite si ajusteaza setarile, focusul si nivelul de expunere automat
    Detectarea Avansata a Fetei pentru pana la 12 chipuri perfect expuse si focalizate
    See and share images on the 6cm/ 2.4" LCD (112,320 dots)
    Fotografii clare indiferent de miscarea subiectului datorita functiei de localizare continua in mod AF
    Adaugati o nota artistica imaginilor cu ajutorul Filtrelor Magic
    incarcarea bateriei via cablu USB in timp ce salvati si organizati imaginile in computer
    Dati viata amintirilor dvs cu inregistrare video cu sunet
    Ghid de Ajutor incorporat camerei pentru utilizare facila

Cu un senzor CCD de 12 Megapixeli si un zoom optic 3x (36-108mm*), T-100 este un partener de incredere pentru orice ocazie. Ecranul generos de 6cm/2.4 va asigura incadrarea convenabila si vizualizarea fiecarui moment important. O serie de alte functii cum ar fi focalizarea continua in mod AF si modul i-Auto va stau la dispozitie pentru a surprinde viata din mers. Incorporand, de asemenea, Stabilizarea Digitala a Imaginii si Detectarea Avansata a Fetei, T-100 este disponibil in Argintiu, Negru, Albastru si Rosu.

*Echivalent cu o camera de 35mm

Detalii contact: 0765809847
    Attached Files
    Last edited by nana; 26-10-2010, 04:26 PM.
Working...
X