Aparat foto digital Olympus T-100, Argintiu

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • nana
    Penguins
    • Jul 2010
    • 55

    [Vand] Aparat foto digital Olympus T-100, Argintiu

    L-am primit cadou aparatul, ideea este ca mai am inca un aparat si nu am ce face cu doua, este intact in cutia lui cu toate accesoriile, are si garantie.



    • Zoom optic precis 3x (36-108mm*) intr-un corp compact, pentru a surprinde scene formidabile prin intermediul portretelor uimitoare
    • Stabilizare Digitala a Imaginii pentru mai putine neclaritati
    • 12 Megapixeli pentru a tipari, daca doriti, fotografii de mari dimensiuni
    • Cea mai simpla cale catre imagini perfecte - Mod Auto Inteligent ce detecteaza cele cinci scene cel mai des folosite si ajusteaza setarile, focusul si nivelul de expunere automat
    • Detectarea Avansata a Fetei pentru pana la 12 chipuri perfect expuse si focalizate
    • See and share images on the 6cm/ 2.4" LCD (112,320 dots)
    • Fotografii clare indiferent de miscarea subiectului datorita functiei de localizare continua in mod AF
    • Adaugati o nota artistica imaginilor cu ajutorul Filtrelor Magic
    • incarcarea bateriei via cablu USB in timp ce salvati si organizati imaginile in computer
    • Dati viata amintirilor dvs cu inregistrare video cu sunet
    • Ghid de Ajutor incorporat camerei pentru utilizare facila


    Cu un senzor CCD de 12 Megapixeli si un zoom optic 3x (36-108mm*), T-100 este un partener de incredere pentru orice ocazie. Ecranul generos de 6cm/2.4” va asigura incadrarea convenabila si vizualizarea fiecarui moment important. O serie de alte functii cum ar fi focalizarea continua in mod AF si modul i-Auto va stau la dispozitie pentru a surprinde viata din mers. Incorporand, de asemenea, Stabilizarea Digitala a Imaginii si Detectarea Avansata a Fetei, T-100 este disponibil in Argintiu, Negru, Albastru si Rosu.

    *Echivalent cu o camera de 35mm

    Detalii contact: 0765809847
    Attached Files
    Last edited by nana; 26-10-2010, 04:26 PM.
Working...